Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Budoucnost Suverenity – bloku Jany Bobošíkové (SBB)

12. 12. 2010 21:00:21
Vážení občané, voliči a příznivci Suverenity volební rok 2010, kdy osobnosti z více než dvou desítek politických stran a hnutí spojily své síly a postupovaly společně v duchu idejí ochrany národních zájmů ČR a jejích občanů ve volbách do celostátních i obecních zastupitelských sborů, se chýlí ke konci. Kandidovali jsme na kandidátkách Suverenity - bloku Jany Bobošíkové, strany zdravého rozumu s předsedou Mgr. Petrem Hannigem a mnou jako volebním lídrem.

Děkuji Vám za spolupráci i za důvěru, kterou jste ve mě, jako ve volebního lídra poměrně komplikovaného projektu, vložili. Je nyní čas zhodnotit výsledky a hlavně - zvolit cestu, jak pokračovat v úspěšně započatém projektu dál. Ekonomická situace ČR, vývoj v Evropské Unii, katastrofické vyhlídky ekonomik některých jejích členů i nevybíravý tlak na naši zemi zejména v otázce přijetí velmi sporné společné evropské měny dává naší politice jednoznačně za pravdu a potvrzuje nutnost důsledného prosazování idejí národních zájmů ČR a jejích občanů.

Proto velmi vítám, že se osobnosti z některých stran a hnutí, které společně v letošním roce kandidovaly na kandidátkách Suverenity - bloku Jany Bobošíkové, strany zdravého rozumu, dohodly na tom, že chtějí v politice obhajoby národních zájmů a zájmů občanů ČR pokračovat nadále na politické scéně společně jako plnokrevná, viditelná, silná jednotná strana s pevnou organizační strukturou.

Abychom se vyhnuli právnicky a administrativě složitým procesům slučování stran nebo jiným integračním pohybům, rozhodli jsme se začít s "čistým stolem". Byla jsem vyzvána, abych se stala předsedkyní přípravného výboru nové politické strany Suverenita - blok Jany Bobošíkové (SBB). V současné době činíme první kroky ke vzniku této strany. Je zcela ponecháno na uvážení všech zúčastněných na společném letošním volebním projektu, zda vstoupí do této strany, zda své strany a hnutí ponechají při životě, zda budou svou činnost rozvíjet samostatně nebo ukončí jejich činnost.
Letošní projekt považuji za velmi úspěšný. Ve volbách do Poslanecké sněmovny jsme porazili i parlamentní stranu a dosáhli úspěchu 3,67%, důvěru nám dalo téměř 200 tisíc lidí. Pokud jde o senátní volby, jsme hrdí na úspěch pp. Dernerové a Doubravy, kteří kandidovali s naší podporou za Severočechy.cz (kteří byli součástí projektu), a jsou v senátu velmi aktivní. V komunálních volbách jsme jako blok získali 172 zastupitelů po celé zemi a každý den se k nám hlásí další, ke kterým se dostala informace, že vzniká Suverenita - blokJany Bobošíkové (SBB) jako silná celostátní strana s jasnou strukturou a programem.

V současné době utváříme přípravný výbor a činíme další nezbytné administrativní kroky tak, aby v průběhu prvního pololetí příštího roku mohl proběhnout ustavující sjezd Suverenity – bloku Jany Bobošíkové, jediné strany na obranu zájmů ČR.

Děkuji Vám za přízeň, pomoc a dosažené výsledky v letošním roce.

S pozdravem

Jana Bobošíková, volební lídr Suverenity, předsedkyně přípravného výboru SBB
Praha, 12. 12. 2010

Autor: Jana Bobošíková | neděle 12.12.2010 21:00 | karma článku: 14.14 | přečteno: 3433x

Další články blogera

Jana Bobošíková

Česká hospoda má stejná práva jako pražská kavárna

K dnešnímu Dni boje za svobodu a demokracii se váží dva klíčové body. Prvním jsou základní pravidla svobody a demokracie. Druhým bodem je rozdíl mezi skutečnými demokraty a současnými elitáři.

17.11.2016 v 14:57 | Karma článku: 42.36 | Přečteno: 2596 | Diskuse

Jana Bobošíková

Proč vláda podlézá landsmanšaftu?

Ke smíření s Německem na vládní úrovni došlo v roce 1997 společnou deklarací. Gesta vlády směrem k landsmanšaftu jsou nadbytečná a pro budoucnost nebezpečná. Zpochybňují poválečné dohody a rozmělňují fakta o zločinech nacismu.

15.5.2016 v 20:25 | Karma článku: 41.64 | Přečteno: 3740 | Diskuse

Jana Bobošíková

Osvětim byla důsledkem, na zdroj nesmíme zapomínat

Připomínkou osvobození Osvětimi vypuknou zítra oslavy 70. výročí konce druhé světové války. Je alarmující, znepokojující a tragické, že se stávají politickým kolbištěm, na kterém někteří politici a veřejní činitelé přepisují historická fakta a licitují s přítomností představitelů vítězných mocností na vzpomínkových aktech. Je to nejen nedůstojné, je to neuctivé a ponižující vůči těm, kteří se neváhali ve druhé světové válce postavit Hitlerovi a jeho fašistickým spojencům.

25.1.2015 v 18:08 | Karma článku: 24.39 | Přečteno: 987 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Jiří Fábik

Je možná změna společnosti a náprava zákonů?

Je možné napravit stav naší společnosti? Je možná náprava Ústavy a právních norem? Podle mne ano. Co pro nás znamená Ústava?

25.9.2017 v 0:09 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 41 | Diskuse

Žarko Jovanovič

Německé volby, Merkelová neprohrála, AfD může slavit

Po neděli strávené diskusí s lidmi v ulicích, bylo zjevné, že Merkelová neprohraje, Němci zatím necítí bezprostřední ohrožení, cítí ale obavy. AfD byla pod obrovským mediálním tlakem, který stavěl její voliče téměř mimo zákon.

24.9.2017 v 20:55 | Karma článku: 30.76 | Přečteno: 1109 | Diskuse

Bohumír Šimek

Lékaři a předvolební sliby našich politiků

Dominuje politický populismus a jen jedna strana má představu o skutečné reformě zdravotnictví, čímž je pro nás světélkem na konci gigantických, zdravotnických tunelů.

24.9.2017 v 17:09 | Karma článku: 9.92 | Přečteno: 431 | Diskuse

Jan Dvořák

Kancléřka míří hodně vysoko

Už když se paní kancléřka ráno probudila, byla si jista tím, že za dvanáct hodin bude prakticky rozhodnuto, že volebním vítězstvím si po dosavadním funkčním hatttricku už počtvrté prodlouží svůj dočasný pobyt v kancléřství.

24.9.2017 v 12:49 | Karma článku: 19.06 | Přečteno: 575 | Diskuse

Jiří Fábik

Kradu, kradeš, krademe - politiky se staneme.

Proč občan který požádal o půjčku, byl odsouzen za nepravdivé údaje uvedené v žádosti.. Politik který uvede v omyl poskytovatele , poskytnutím nepravdivých údajů a dotaci vyčerpá se ničeho nedopustil? Co jsme to tedy stvořili?

24.9.2017 v 11:30 | Karma článku: 11.44 | Přečteno: 373 | Diskuse
Počet článků 107 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 4911
Ing. Jana Bobošíková, manažerka, bývalá poslankyně Evropského parlamentu


Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.